O NAS

 

Jest nas trójka.

jagJagna, instruktor i zawodnik obedience, z wykształcenia antropolog kulturowy. Uwielbiam wzory, kolory, tekstury, nowe pomysły. Ciężko mi znieść stagnację i rutynę w pracy twórczej, stąd co chwilę tonę w nowych wzorach i pomysłach na Jagnię Craft.

keltJest Kelt, starszy groenendael-gentleman, którego głównymi pasjami są obecnie wylegiwanie się na łóżku, jedzenie, przytulanie się i aportowanie piłek. Kelt ceni sobie spokój, ciszę i podziw tłumów. Ma za sobą spektakularną karierę sportową w obedience i wciąż cieszy go popisywanie się ćwiczeniami przed bliższymi i dalszymi znajomymi.

teklaI w końcu jest ona, Tekla, najbardziej uroczy i słodki pies świata, mój pies-niespodzianka, który przewrócił moje życie do góry nogami. Tekielek jest przesłodką istotką, gotową w każdym momencie na przytulanie, noszenie na rękach, ćwiczenie obedience, bicie innych psów, tarzanie się w martwych jeżach, jedzenie śmieci… ups! Tekla planuje pewnego dnia zostać gwiazdą światowego obedience.

555518_560208997384902_1136674213_nI tak istnieje sobie Jagnię Craft, maleńka manufaktura, w której wykonanie zajmuje trochę czasu, ale można być pewnym świetnej jakości i dizajnu – bo wszystko, co wychodzi spod maszyny w Jagnię Craft, zostaje najpierw sprawdzone na Kelcie i Tekli oraz psach moich przyjaciół i klubowiczów. Każdy projekt jest przedyskutowany z gronem dzielnych i zażartych krytyków co do jego sensowności, kilka prototypów idzie w świat i dopiero po akceptacji trafia dalej. Proces jest długi, ale kocham jego efekty.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s